Повітряна акробатика

В кожного з нас, ще з дитинства збереглися яскраві спогади про повітряних гімнастів. Безстрашні і майже невагомі, вони під самісіньким куполом цирку виробляють фантастичні трюки, від яких серце починає шалено битися.

Детальніше

Лабораторія дослідників

Можливість пізнати закони природи через низку яскравих експериментів, підкріплених іграми, вікторинами та цікавими фактами

Детальніше

Класична хореографія - Балет

Зі слів викладача класичної хореографії, балерини: "Хореографічні дисципліни розвивають у дитини танцювальність, ритмічність, пластичність, координацію, уміння володіти своїм тілом, музикальність...

Детальніше

Тайський бокс та кікбоксинг

Ми виховуємо самодисципліну, витривалість, спритність, силу, дух здорового суперництва

Детальніше

Карате

Клуб організований в ігровій манері, а отже дуже цікавий для дітей, кординує та розвиває фізичні якості, дисциплінує, виховує силу волі, для хлопців та дівчат

Детальніше

Хіп-Хоп

Засновник та керівник Школи сучасних танців «Born 2 Dance» www.born2dance.ua, педагог з 14-ти річним досвідом

Детальніше

Малювання та Handmade

Під час занять гуртка «Малювання та handmade» ми будемо - малювати в різних техніках - гуаш, акварель, пастель; створювати китайські паперові іграшки, орігамі, кульки на ялинку з пінопласту, вироби з фетру, аплікації 2D та 3D; розписувати гіпсові фігурки та скло акрилом.

Детальніше

Музика та спів

Музика розвиває нас всебічно, організовує, виховує працездатність, навчає діяти в команді, комунікувати через власний голос, звук. Дозволяє виразити себе через різні канали відчуття, активізує аудіальний канал, що є вкрай важливим у навчанні та якісному сприйнятті інформації.

Детальніше

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика – це унікальна система навчання для вдосконалення розумових здібностей та розкриття творчого потенціалу Вашої дитини за допомогою усного рахування.

Детальніше

Театральна студія

Для маленької дитини важливо навчитися не мислити стереотипами, розвинути до всього креативний підхід. Навіть якщо згодом вона працюватиме вчителем або стане підприємцем, це допоможе стати не просто фахівцем, а Натхненним Майстром своєї справи.

Детальніше

Східні танці

Східні танці для дітей допомагають зміцнити всі м’язи тіла і збільшити їх еластичність. А маленькій дівчинці ще й дають можливість розвинути граціозність і виховати естетичний смак через мистецтво танцю.

Детальніше

Черлідинг та cтретчинг

В процесі занять будемо робити акцент на грацію, пластичність ритмічність та харизматичність дитини.

Детальніше